Самовивіз Київ, вул. Андрія Аболмасова, 4, м. Лівий берег
Пн-Пт: 9:00-19:00Сб: 10:00-15:00Нд: вихідний

* Дзвінки зі стаціонарних телефонів, а також мобільних операторів Київстар, Vodafone та Life, безкоштовні по всій Україні.

Бажаєте, ми Вам передзвонимо?

Високоякісні нержавіючі (оцинковані) металорукави

При монтажі електропроводки та кабелю є великий ризик їх механічного пошкодження, перегину або розтягування. Для надійної безпеки електрокабелю, використовують нержавіючий металорукав . Виготовлений із стійкого матеріалу зі спеціальним покриттям, такий рукав незамінний для прокладання та експлуатації кабелю в різних умовах:

 • у місцях з високою вологістю;
 • на відкритих ділянках;
 • у ґрунті (ґрунті);
 • у важкодоступних місцях;
 • поблизу горючих та легкозаймистих матеріалів;
 • у вентиляційних системах;
 • у особливих (екстремальних) зонах.

Головними параметрами нержавіючого металорукава є його призначення, матеріал, діаметр проходу та товщина використаної сталевої стрічки, а також додаткові особливості (наприклад, ущільнюючий прошарок з азбесту). Вибираючи потрібний розмір металевого рукава, не варто забувати і про те, що стрічка металорукаву повинна бути повністю оцинкованою по всіх перерізах та згинах. Це є обов'язковою вимогою до цієї продукції.

Металорукав нержавіючий (оцинкований) поєднує в собі такі якості:

 1. стійкість до іржі;
 2. стійкість до активних хімічних речовин;
 3. велика міцність;
 4. довговічність;
 5. гарна гнучкість.

Все це дозволяє не допустити до прокладеного електрокабелю руйнівного впливу вологи, пилу, прямих сонячних променів, радіоперешкод та електромагнітного поля. Металевий рукав забезпечує надійний електрозахист та протипожежну безпеку ліній електропередач, оскільки перешкоджає виникненню загорянь, що відбуваються при короткому замиканні. Крім того, цей виріб повністю захищає проводку від різних гризунів. Незважаючи на те, що вартість гофрованої труби з ПВХ значно менша, використання металевого рукава виправданіше з точки зору безпеки і в результаті обійдеться набагато дешевше, ніж придбання проводів в спеціальних захисних оболонках (обмотці).

Переваги співпраці з нами

Інтернет-магазин «Протока» пропонує широкий асортимент електротехнічних товарів та кабельної продукції, зокрема, та різні моделі нержавіючого металорукаву різного розміру. В наявності рукави з діаметром 9, 11, 14, 18, 20 та 22 мм у бухтах по 50 м, а також рукав d 26 мм у бухті 25 м для прокладання товстого кабелю. Можливий продаж певного метражу від стандартних довжин. Товарний ряд постійно поповнюється новими моделями від перевірених постачальників та виробників. Ми реалізуємо лише якісну продукцію від прямих виробників за доступними цінами. Усі товари магазину мають сертифікати якості. На сторінках нашого сайту можна знайти багато електротехніки, яка неодмінно знадобиться на роботі та в побуті. А досвідчені та уважні менеджери нададуть інформацію про наявність та технічні характеристики кожної товарної позиції, а також проконсультують з питань оплати та доставки.


166 28.05.2018