Самовивіз Київ, вул. Андрія Аболмасова, 4, м. Лівий берег
Пн-Пт: 9:00-19:00Сб: 10:00-15:00Нд: вихідний

* Дзвінки зі стаціонарних телефонів, а також мобільних операторів Київстар, Vodafone та Life, безкоштовні по всій Україні.

Бажаєте, ми Вам передзвонимо?

Де придбати кабель канали

Кабель канал слонова кістка де купити

Питання, де купити кабельні канали для монтажу кабельних комунікацій, сьогодні турбує багатьох. Незважаючи на те, що на ринку електротехнічних виробів широко представлена різна продукція, знайти якісний, надійний і не дуже дорогий матеріал для виконання електромонтажних робіт не так просто. Багато хто з тих, хто вже стикався з виконанням цієї роботи, вже мали справу з продукцією безіменних виробників, якість якої не витримує жодної критики. Купити кабель канали , де кришка не замикається через неправильно виготовлений замк або порушення геометрії виробу – це означає приректи себе в майбутньому на зайвий клопіт, пов'язаний з приведенням каналу в порядок або його заміну. Чи варто говорити про естетичний бік такої роботи?

Вимоги до якості кабелів-каналів

Якісні кабель-канали не тільки добре виконують свою захисну функцію, та й мають естетичний зовнішній вигляд, що дозволяє прокладати кабелі в будь-якому інтер'єрі, не порушуючи його цілісність. Основним фактором, що впливає на придатність кабельного короба до використання, є якість використаних при виготовленні матеріалів. Заглушка, що тріскається при замиканні або корпус короба, що лопається при невеликому механічному впливі означають, що використаний дешевий полімер низької якості. Крім проблем при монтажі та не надто привабливого зовнішнього вигляду, такі вироби можуть бути пожежонебезпечними. Саме тому магазин, де купити кабель канали пропонують без вказівки фірми-виробника та надання сертифікату, краще обійти стороною.

Ми знаємо де купити кабель канали!

Якщо ви шукаєте купити кабель канали високої якості, то ми знаємо, як вам допомогти! Наша компанія пропонує придбати надійну та привабливу продукцію від відомих виробників електротехнічних матеріалів. Всі кабель канали, представлені нами на ринку, чудово підходять для монтажу електричної проводки, телевізійних та інтернет-кабелів, комунікацій, що забезпечують працездатність систем безпеки та відеоспостереження, а також пристроїв керування обладнанням.

Запропоновані нами кабель канали мають такі особливості:

  • Виготовлені із міцного пластику, що не підтримує горіння;
  • мають строго вивірену геометричну форму, яку підтримують весь термін експлуатації;
  • Забезпечені відмінно підігнаною заглушкою, замки якої точно підігнані та розраховані на багаторазове використання;
  • Привабливі зовнішній вигляд. Якісний пластик, з якого виготовлені канали , не жовтіє від часу і легко миється звичайними побутовими засобами.

Ще одна важлива особливість нашої продукції – це скромна ціна. Ми постачаємо кабель-канали на дуже вигідних умовах, гарантуючи оптовим покупцям приємні знижки та акційні пропозиції. З нашими монтажними матеріалами ваша робота буде ефективною та приємною!


179 28.05.2018