Самовивіз Київ, вул. Андрія Аболмасова, 4, м. Лівий берег
Пн-Пт: 9:00-19:00Сб: 10:00-15:00Нд: вихідний

* Дзвінки зі стаціонарних телефонів, а також мобільних операторів Київстар, Vodafone та Life, безкоштовні по всій Україні.

Бажаєте, ми Вам передзвонимо?

Металорукави для прокладання кабелю

Металорукави для прокладання кабелю

Купити оцинкований металорукав в інтернет-магазині Etok

Металорукав – це сучасний електротехнічний матеріал, що широко використовується при монтажі кабельно-провідникової продукції різного типу та призначення. Купити металорукав можна для електропроводки, ліній зв'язку, кабелів систем відеоспостереження та багатьох інших цілей. Основне завдання цього матеріалу – надійно захищати провідник від статичних та динамічних механічних впливів. При виготовленні продукції такого типу застосовують стрічки із сталі, здатні витримувати серйозні навантаження. Пропоновані виробниками металорукава також забезпечують швидку та просту заміну кабелю завдяки гнучким протяжкам, якими оснащуються деякі моделі продукції. Металорукав, купити який сьогодні можна за цілком доступною ціною, значно полегшує монтаж та обслуговування комунікацій та має тривалий термін служби.

Конструктивні особливості металорукаву

Представлений сьогодні на ринку електротехнічних матеріалів металорукав є нічим іншим як гнучким трубопроводом, максимально адаптованим до вимог безпеки та надійності для електричних мереж. Продукція виготовляється із двох видів сталевої стрічки:

  • оцинкованої;
  • з покриттям із ПХВ.

У першому випадку металорукав має ступінь захисту IP40, що передбачає захист від потрапляння всередину виробу частинок, діаметр яких більший за 1 мм, а також від дотику до струмоведучих частин руками та предметами. Робоча температура такого рукава в діапазоні від -40 до +100 градусів. Рукав металевий із полімерною ізоляцією захищений від зовнішніх впливів більш ефективно та має маркування IP65. Такий захист допомагає захистити кабель від пилу та струменів води. Завдяки цій особливості металорукав у ПВХ ізоляції купити рекомендують для прокладання в умовах вулиці, у землі, а також у місцях, де є шкідливі фактори, наприклад, на виробництві. При використанні цього виробу варто враховувати, що його допустима температура експлуатації знаходиться в діапазоні від -25 до +60 градусів за Цельсієм.

Металорукави оцинковані в Києві

Наша компанія пропонує купити металорукав в ізоляції та без, найвищої якості за доступною ціною. Наша продукція – це рукав з якісного оцинкованого або покритого полімером металу, призначений для прокладання кабелю, що повністю відповідає високим вимогам до цього типу продукції в нашій країні та Європі. Ми працюємо тільки з великими виробниками, без посередників та дилерів, тому можемо запропонувати найцікавішу цінову політику та гарантію на всі види металорукаву. У тому випадку, якщо ви утруднюєтеся з вибором, наші менеджери допоможуть вам знайти в нашому асортименті металорукав з характеристиками, які найбільше відповідатимуть вашим технічним умовам. Ми готові виконати постачання продукції в будь-якому обсязі в найкоротші терміни. Купити сталевий рукав або металорукав ПВХ можна з доставкою в будь-який регіон нашої країни.

Сортировка: Показать:

Код: 67416
Новинка
Металорукав РЗЦ з протяжкой d 09 (50) 220тм
Металорукав РЗЦ з протяжкой d 09 (50) 220тм
В наличии
17.30 грн
Діаметр 9.0 мм
додаткові характеристики Металлорукав устойчив к коррозии благодаря полностью оцинкованной ленте, из которой он изготовлен.
Код: 35409
Металорукав РЗЦ з протяжкой d 22 (50) 220тм
В наличии
37.55 грн
Код: 67420
Металорукав РЗЦ з протяжкой d 26 (25) 220тм
В наличии
40.50 грн
Показано від 1 до 3 з 3 (всього сторінок: 1)

Ціни на Металорукави для прокладання кабелю в Київі 2022

Металорукави для прокладання кабелюВартість
Металорукав РЗЦ з протяжкой d 09 (50) 220тм 17.30 грн
Металорукав РЗЦ з протяжкой d 22 (50) 220тм 37.55 грн
Металорукав РЗЦ з протяжкой d 26 (25) 220тм 40.50 грн