Самовивіз Київ, вул. Андрія Аболмасова, 4, м. Лівий берег
Пн-Пт: 9:00-19:00Сб: 10:00-15:00Нд: вихідний

* Дзвінки зі стаціонарних телефонів, а також мобільних операторів Київстар, Vodafone та Life, безкоштовні по всій Україні.

Бажаєте, ми Вам передзвонимо?

Сфера застосування дроту ШВВП

Побутові пристрої існують у кожному будинку та давно вже стали невід'ємною частиною життя людини. Але щоб вони почали функціонувати, їх необхідно підключити до джерела живлення, саме тому провід ШВВП застосування знайшов у побуті. У виробничій сфері, де встановлено потужне обладнання, ця продукція практично не використовується. Винятком можуть стати ситуації, коли необхідно встановити тимчасову подачу харчування.

Вимоги, що пред'являються при експлуатації

Сполучний шнур складається з двох або трьох жил. Однією з основних властивостей, що визначають, чому провід ШВВП застосування знайшов у побуті, є його надійність в експлуатації та стійкість до вигинів. Забезпечує дані якості мідний провід, який являє собою безліч тоненьких зволікань, скручених в один джгут. Спираючись на результати проведених випробувань, виробник продукції дає гарантію, що виріб витримує понад 30 000 перегинів. Враховуючи, що в процесі експлуатації ніхто не буде навмисно перегинати провід, щоб перевірити його міцність, його термін служби може тривати не один десяток років. Незважаючи на високі показники міцності та надійності, в процесі експлуатації необхідно дотримуватись певних правил:

  1. Монтажні роботи з нормативним радіусом вигину можна проводити до -15 градусів. Це пов'язано з ізоляцією шнура, що може луснути. Якщо за різними обставинами виникає необхідність застосування дроту ШВВП за екстремальних умов, його необхідно добу прогріти при кімнатній температурі.
  2. Допустиме нагрівання ізоляційного шару від струмопровідних жил до +70 градусів.
  3. Номінальна норма перепаду температури у процесі експлуатації від -15 до +40 градусів.

Дотримуючись цих правил, ви забезпечите максимальний термін служби дроту.

Галузь застосування

Провід має подвійну ізоляцію, що дозволяє без побоювань використовувати його в офісах та побуті. Цей шнур має кілька різновидів, відмінністю у яких є різний переріз жил. Практично у всіх, хто займається ремонтом у будинку, часто виникає питання, чи можливе застосування проводу ШВВП для проведення в будинку. Цю продукцію недоречно використовувати з цією метою. Для проведення в будинку застосовується провід певного перерізу. Не дотримання норм може призвести до серйозних пошкоджень ізоляції. Від цього залежить збереження майна та безпека людей. ШВВП застосовується при підключенні побутових пристроїв із напругою до 380В.

Де купити провід?

Наш інтернет магазин пропонує великий вибір кабельної продукції. Весь асортимент розміщено в каталозі, де вказано діючу ціну. Для зручності покупців встановлено систему фільтрації матеріалу. Після введення параметрів протягом декількох секунд відкриється вся необхідна інформація. Ми пропонуємо гнучкі знижки на продукцію та зручну форму оформлення замовлення. Покупцеві пропонується кілька варіантів оплати. Після оформлення замовлення товар буде вчасно доставлений на вказану адресу.


162 28.05.2018