Самовивіз Київ, вул. Андрія Аболмасова, 4, м. Лівий берег
Пн-Пт: 9:00-19:00Сб: 10:00-15:00Нд: вихідний

* Дзвінки зі стаціонарних телефонів, а також мобільних операторів Київстар, Vodafone та Life, безкоштовні по всій Україні.

Бажаєте, ми Вам передзвонимо?

Металорукав та його використання

Використання металорукаву

Металорукав – матеріал, який застосовується у різних промислових та побутових сферах: виготовлення паперу, машинобудування, металургія, скляна промисловість, харчова та хімічна, теплоенергетика тощо. При прокладанні кабелю та електропроводки у приміщенні потрібні засоби, які допоможуть зробити цю роботу. Вони повинні забезпечувати безпеку та гарантувати роботу кабельної та електричної мереж без будь-яких перебоїв. Найчастіше для електропроводки використовують гнучкий металорукав . Цей допоміжний матеріал використовують, коли потрібно захистити мережу у місцях, де є висока ймовірність механічних поломок, у дерев'яних приміщеннях, пожежонебезпечних місцях та місцях з високим відсотком вологості, а також на відкритому повітрі. Крім цього, металорукав – необхідний елемент електропроводки на деяких об'єктах, чого потребує пожежна безпека. Найчастіше така електропроводка буде прихованою.

Особливості виробу

  1. Металорук для електропроводки виготовляють із цинкової сталі. Такий матеріал продовжує термін роботи та захищає від корозії.
  2. Температура, за якої можна використовувати виріб від -25 до 300 градусів, але найчастіше температура варіюється від -10 до +70 градусів.
  3. Перед тим, як вибрати та придбати металорукав на електропроводку , слід звернути увагу на те, наскільки товста сталь, з якої він виконаний, який шар напилення та перевірити міцність при розриві.

Металорук може бути з деякими додатковими деталями. Він буває ізольований негорючим полівінілхлоридом, щоб забезпечити непроникність. Такий металорукав використовують у тих приміщеннях, де багато пилу та наявність газу. Також існує металорукав, у якого є полівінілхлоридна оболонка, саме вона не боїться ультрафіолету. Оболонка найчастіше сіра та її використовують на вулиці. Існує металорукав, ущільнений бавовною та папером. Крім металевого рукава з ПВХ існує негерметичний гофрований рукав та гофрорукав із білої вовни.

Для того щоб металорукав мав механічну міцність, його оплавляють металом. Для меншої сили тертя між оболонками використовують плівку із поліетилену. Коли робиться монтаж металорукава в електропроводку , використовують додаткові деталі, такі як вводи та з'єднувачі, що захищає виріб від пилу та вологи. Щоб прикріпити цей продукт до будь-якої поверхні, використовують скоби з металу: однолапкові та дволапкові, зроблені з оцинкованої сталі. Продається металорукав у бухтах, розмір яких від 10 метрів до 100, це залежить від діаметра. Часто цей продукт використовують разом із металевими коробками. У дерев'яних будинках при кладці електропроводки використовують металорукав гофрованого типу, який легко ховається під стелею або підлогою. На нашому сайті ви зможете знайти великий вибір металевих рукавів для електропроводок за найдоступнішими цінами. А також тут представлено іншу продукцію електричної спрямованості.


207 28.05.2018