Самовивіз Київ, вул. Андрія Аболмасова, 4, м. Лівий берег
Пн-Пт: 9:00-19:00Сб: 10:00-15:00Нд: вихідний

* Дзвінки зі стаціонарних телефонів, а також мобільних операторів Київстар, Vodafone та Life, безкоштовні по всій Україні.

Бажаєте, ми Вам передзвонимо?

Металоруків, характеристика та особливості

Металорукав в ізоляції характеристики

Інтернет-магазин Etok пропонує широкий асортимент товарів для монтажу, у тому числі й гарний вибір на кшталт металевих рукавів. Дана конструкція є трубопровід гнучкої структури різного діаметра, який виготовлений з оцинкованої сталевої стрічки, а в деяких видах виробництва - з нержавіючої сталі. У виготовленні конструкцій часто використовується ущільнювач - бавовняний або полівінілхлоридний. Металорук широко застосовується в будівельній сфері монтажу. Це досить поширена область використання, так як властивості металорукаву захищають кабель від дії вологи, сонячних променів, а також різних видів впливу, які можуть його пошкодити або призвести до зламів кабелю. Багато використовують металорукав , характеристики дозволяють захистити електричні кабелі від різних механічних та фізичних впливів, а також запобігають розповсюдженню загоряння у зовнішнє середовище.

Види металорукаву, характеристика:

  • Герметичний металорукав покритий спеціальною оболонкою пвх, що значно подовжує термін служби кабелю, а також абсолютно вогнестійкою (поверхня оболонки не схильна до займання). За ступенем захисту належить клас IP-65. Конструкція витримує вплив температури в діапазоні від -50 до +50 градусів за Цельсієм. Тому прокласти кабель усередині металорукаву – правильне рішення.
  • Негерметичний. Відсутній захист від електричної дії, тому слід використовувати для монтажу кабелю з гарними ізоляційними характеристиками. Досить широко застосовується з метою переміщення сухих, сипких речовин на виробництвах.

Кріплення металорукава здійснюється за допомогою скоб. Залежно від способу кріплення можна використовувати скоби з однією та двома лапками. Також досить широко застосовуються скоби, що складаються з двох компонентів, закріплених між собою гвинтом та гайкою. Такі варіанти кріплення добре підходять для різних поверхонь.

Переваги використання металорукаву з різними характеристиками.

  1. Конструкція надійно захищає внутрішній вміст від проникнення вологи та бруду.
  2. Матеріал металевого рукава стійкий до механічних та природних впливів зовнішнього середовища.
  3. Конструкція досить міцна, її важко розірвати.
  4. Характеристики металорукава дають можливість дотриматися герметичність у процесі монтажу різного типу кабелю.
  5. Однією з важливих переваг – металорукав захищає від ударів електрики. У разі пошкодження ізоляції внутрішнього кабелю ураження струмом малоймовірне.
  6. Захист від шкідників Можна не турбуватися, що провід зашкодять гризуни чи вихованці.
  7. У деяких випадках конструкція виконує функцію екрана, забезпечуючи захист від електромагнітних перешкод.

Товар транспортується у формі бухт, намотаних на картон. Всі бухти ретельно обмотуються стрейч-плівкою для забезпечення безпеки та товарного вигляду.


178 28.05.2018