Самовивіз Київ, вул. Андрія Аболмасова, 4, м. Лівий берег
Пн-Пт: 9:00-19:00Сб: 10:00-15:00Нд: вихідний

* Дзвінки зі стаціонарних телефонів, а також мобільних операторів Київстар, Vodafone та Life, безкоштовні по всій Україні.

Бажаєте, ми Вам передзвонимо?

Який ТВ кабель кращий?

Який кабель для тв антени краще

Перш ніж відповісти на питання, який ТВ кабель краще, слід визначитися з його типовою будовою. У всіх кабелів є центральна жила (провідник), закрита ізолюючою оболонкою. Поверх неї прокладено екран з обплетенням, покриті прогумованою захисною оболонкою. Такий кабель називають коаксіальним і ним передається телевізійний сигнал, а також електроживлення для конвертора супутникового ТБ. Центральна жила виготовляється або з міді, або з обідненої сталі. У разі сталева жила покривається тонким шаром міді. Кабелі з мідною жилою використовуються тільки для супутникового телебачення, тому що для такого застосування вони є найкращим ТВ кабелем . Для кабельного телебачення застосовуються кабелі з обідненою сталевою жилою.

Основні марки телевізійного кабелю та їх характеристики

Щоб визначити найкращий ТВ кабель, слід перерахувати основні марки та їх характеристики:

  1. RG-6.Хоча ця марка і належить російському бренду, сам кабель виготовляється у Китаї. Товщина сталевої обмеженої жили – 1 міліметр, захисний екран виготовлений із фольги. Поверх нього нанесено обплетення з міді або алюмінію. І все це відкрито захисною оболонкою з пінополіуретану. Діаметр кабелю відрізняється від 6 до 6,8 мм.

Цей найдешевший різновид коаксіального кабелю, і застосовують її для прокладання звичайного, кабельного і цифрового телебачення.

  1. РК-75. За своїми характеристиками є російським аналогом RG-6. Він складається з міліметрової мідної жили, діелектрика ПЕ та екрану. Для останнього застосовується мідна оплетка або луджена мідь із алюмінієвим лавсаном. Кабель із подвійним екраном застосовується для супутникового, а з одинарним – для аналогового та кабельного телебачення.
  2. RG-59. Ще один варіант марки RG-6, що має менший діаметр як самої жили (0,5-0,58 мм), так і самого кабелю (5,4-6 мм), а тому його можна використовувати тільки для одного телеприймача і відносно невелика відстань (190 м). Останнє важливе при облаштуванні супутникового телебачення.
  3. SAT-50. Ця марка, як і описана нижче, належать італійській компанії Cavel. І якщо вас цікавить відповідь на питання, який найкращий ТВ кабель, тоді ми рекомендуємо звернути увагу на продукцію саме цього виробника.
Так, ця у цієї марки мідну міліметрову жилу вкриває посилений екран, що складається з подвійного шару фольги та олов'яно-мідного обплетення. У такого екрана коефіцієнт екранування сягає 60 дБ.
  1. SAT-703.Цю марку рекомендується використовувати для прокладання ліній поза приміщеннями. Для цього даний кабель має здвоєний екран з олов'яно-мідного обплетення і пластиково-алюмінієвої фольги. У цього екрана коефіцієнт екранування сягає 80 дБ. Поверх екрана прокладено оболонку з PEG-діелектрика та полівінілхлориду.
Також ми хочемо звернути вашу увагу на продукцію компанії «Каблекс-Україна». Її телевізійні кабелі мають схожі експлуатаційні характеристики, що і в італійських кабелів, проте їх вартість значно нижча.

197 28.05.2018