Самовивіз Київ, вул. Андрія Аболмасова, 4, м. Лівий берег
Пн-Пт: 9:00-19:00Сб: 10:00-15:00Нд: вихідний

* Дзвінки зі стаціонарних телефонів, а також мобільних операторів Київстар, Vodafone та Life, безкоштовні по всій Україні.

Бажаєте, ми Вам передзвонимо?

Підлоговий кабель канал

Підлоговий кабель канали пластикові

При прокладанні кабельно-провідникової продукції по поверхні підлоги, широко застосовується такий виріб як кабель підлоговий канал. Цей продукт може використовуватися для монтажу електричних, сигнальних, телевізійних, телефонних та інтернет-кабелів у місцях, де існує можливість їх механічного пошкодження. Канал має вигляд короба із прямокутним перетином, який закривається кришкою на клямках. Найчастіше застосовуються канали з розмірами 75х17 та 50х12 мм, з довжиною планки 1 та 2 метри. Кабель канал підлоговий виготовляють із міцного полімеру – полівінілхлориду (ПВХ), який також має високу міцність. Зовнішній вигляд короба досить привабливий, тому його часто використовують для прокладання кабелів на підлозі житлових та офісних приміщень.

Особливості підлогового кабельного каналу

Технічні характеристики, які має підлоговий кабель канал з ПВХ, говорять про його високу ефективність як захист для провідника. Більшість виробників заявляють про те, що їхня продукція відповідає стандарту IP40. Це означає, що внутрішній простір короба, в якому розташований кабель, надійно захищений від попадання предметів, розміри яких перевищують 1 мм. На жаль, виріб не є вологозахищеним і під час миття підлоги завжди потрібно пам'ятати про це. Також варто згадати й інші особливості каналу:

  • Забезпечує безпеку під час пробою в мережі з напругою до 2500 Вольт;
  • Має привабливий сучасний дизайн та чудово вписується в сучасний інтер'єр;
  • Не підтримує горіння та при нагріванні не димить та не виділяє токсичних продуктів;
  • Має кліматичне виконання УХЛ-4, що допускає використання продукту у критих приміщеннях без впливу низьких температур;
  • Для короба не бажаний тривалий контакт із прямим сонячним промінням.

Внутрішній простір короба може бути єдиним об'ємом або розділений перегородкою на два відсіки однакового розміру. Кришка коробки має краї з еластичного матеріалу, який амортизує при впливі навантажень і забезпечує щільне прилягання виробу до поверхні підлоги.

Якісний кабель підлоговий канал за чудовою ціною

Ми пропонуємо купити підлоговий канал для кабелю найвищої якості, що відповідає прийнятим в електротехніці стандартам та нормам. Наша компанія гарантує постачання продукції від відомих виробників, яка пройшла сертифікацію у нас в країні та може бути використана як у житлових та офісних, так і у виробничих приміщеннях. Також однією з переваг замовлення кабель каналу в нашій компанії є його доступна ціна. У нас на складі завжди є в наявності короб різного типу і ми готові виконати відвантаження продукції партією будь-якого обсягу. Якщо у вас виникнуть питання щодо вибору, монтажу або експлуатації, представленої в нашому магазині продукції, наші менеджери завжди готові прийти на допомогу і надати вичерпну інформацію про продукт.


186 28.05.2018