Самовивіз Київ, вул. Андрія Аболмасова, 4, м. Лівий берег
Пн-Пт: 9:00-19:00Сб: 10:00-15:00Нд: вихідний

* Дзвінки зі стаціонарних телефонів, а також мобільних операторів Київстар, Vodafone та Life, безкоштовні по всій Україні.

Бажаєте, ми Вам передзвонимо?

Заміна патрона лампи

Заміна патрона лампи

З такою операцією як заміна патрона лампи рано чи пізно доводиться стикатися кожному користувачеві електроприладів. Завдання це є досить простим і не вимагає спеціальних знань і навичок, але, приступаючи до роботи, необхідно врахувати деякі важливі нюанси.

Безпека понад усе!

Перш ніж розпочати заміну патрона в лампі будь-якого типу, потрібно подбати про власну безпеку. Щоб уникнути ураження електричним струмом, потрібно відключити в електричному щитку автомати, які відповідають за живлення електроприладу. У разі, якщо при визначенні вимикача виникли труднощі, правильним рішенням буде повне знеструмлення приміщення. Для виконання робіт із заміни патрона потрібно використовувати виключно спеціальні інструменти, що мають надійну ізоляцію. Такий підхід гарантує відсутність проблем навіть у тому випадку, якщо щось піде не так, і проводка залишиться під напругою. Індикаторна викрутка, що показує наявність електричного струму в ланцюзі, стане чудовим помічником у такому випадку.

Змінюємо патрон

За наявності певного досвіду заміна патрона в лампі може бути виконана на підключеному приладі. Але, щоб отримати можливість виконувати роботу комфортно і безпечно, найкраще демонтувати світильник, від'єднавши його від провідників живлення і знявши з кріплення. Таким чином лампу можна помістити на стіл або верстак у місці з достатнім рівнем освітлення та виконати заміну швидко та якісно. Щоб від'єднати несправний патрон від лампи , потрібно зробити такі маніпуляції:

  • Розкручуємо патрон, щоб дістатися до основи, на якій розташовані клеми
  • Відкручуємо гвинти, що фіксують дроти;
  • Виймаємо керамічну частину патрона з корпусу;
  • Відокремлюємо корпус від лампи.

Виконання останнього пункту може бути різним для світильників різних конструкцій. У деяких випадках, щоб замінити патрон у лампі, потрібно відкрутити пластикову гайку, яка утримує фурнітуру на металевій трубці. Також зустрічаються люстри, де патрон утримується звичайними гвинтами. Встановлення нового патрона виконується у зворотному порядку. Якщо у вас немає досвіду виконання електротехнічних робіт, то перш ніж купувати новий патрон, зніміть старий і розгляньте його конструкцію. Це може заощадити вам час і гроші, тому що велика кількість моделей цих виробів, що випускаються в наші дні, робить помилку при покупці фурнітури дуже можливою.

Придбання патрона для лампи

Якщо ви не бажаєте найближчим часом повторити заміну патрона , до вибору цієї деталі потрібно підходити максимально відповідально. Найкраще купувати продукцію відомих компаній, які гарантують якість та відповідність чинним стандартам своєї продукції. У нашому інтернет-магазині ви можете знайти патрони для ламп будь-якого типу, виготовлені перевіреними виробниками та електроустаткування.


333 07.11.2018