Самовивіз Київ, вул. Андрія Аболмасова, 4, м. Лівий берег
Пн-Пт: 9:00-19:00Сб: 10:00-15:00Нд: вихідний

* Дзвінки зі стаціонарних телефонів, а також мобільних операторів Київстар, Vodafone та Life, безкоштовні по всій Україні.

Бажаєте, ми Вам передзвонимо?

Силові розетки та вилки

Силові розетки та вилки

У сучасній електротехніці силові розетки та вилки використовують для підключення електрообладнання різного типу та призначення. У зв'язку з тим, що така фурнітура в процесі роботи перебуває під напругою, небезпечною для здоров'я та життя людини, до неї висуваються особливі вимоги. Конструкція цих виробів продумана до дрібниць та дозволяє експлуатувати обладнання комфортно та безпечно. Виделки та розетки можуть мати як звичайне виконання, так і бути вологозахищеними. Останній варіант широко застосовується при підключенні електричних пристроїв у вологих приміщеннях, таких як підвали, басейни, лазні, автомийки, цехи з «мокрими» технологічними процесами, а також на будівельних об'єктах та в умовах вулиці.

Особливості силових виделок та розеток

Матеріалом для виготовлення силових електричних виделок та розеток найчастіше служить полівінілхлорид високої якості. Цей ударостійкий матеріал стійкий до впливу вологи, ультрафіолетового випромінювання та перепадів температур, тому корпус, виготовлений з нього, надійно захищає електричну частину пристрою від зовнішніх дій. Також виробниками випускаються вилки та розетки із силуміну – міцного та легкого сплаву, що складається з алюмінію та кремнію. Фурнітура такого типу особливо потрібна на виробництві, де завжди існує можливість механічного пошкодження обладнання.

Контактна частина, якою обладнають силові розетки та вилки, виготовляється із сплавів на основі міді або нікелю, що забезпечує відмінну стійкість деталей до корозії та високу електропровідність. Заземлюючий контакт, згідно з вимогами безпеки, має велику товщину, що виключає випадковість при ремонті та обслуговуванні. Компанії, що випускають таку продукцію, враховують особливості експлуатації та обслуговування фурнітури, роблячи корпуси своїх пристроїв компактними, ергономічними та безпечними. Розетки забезпечуються спеціальним поглибленням, що фіксує вилку та виключає попадання сторонніх предметів між пристроями в процесі роботи обладнання. Всі вилки і розетки мають маркування, що добре читається, нанесене на корпус, де вказана допустима потужність обладнання, параметри напруги, інформація по підключенню та інші важливі відомості.

Шукаєте де купити силові вилки та розетки?

Якщо ви шукаєте якісні та зручні силові вилки та розетки , то наш інтернет-магазин готовий запропонувати велику кількість варіантів з різними типами підключення та робочими характеристиками. У нас у каталозі представлені продукти високої якості, що відповідають нормам та стандартам, прийнятим у нас у країні та в Європі. Виробники фурнітури, представленої в нашому асортименті, – це відомі компанії, продукція яких довгі роки використовується у всьому світі. Кожна одиниця товару, отримана нами зі складу готової продукції заводу чи офіційного дистриб'ютора, проходить ретельну перевірку, тому ми завжди надаємо гарантії на кожен виріб.


210 11.07.2019