Самовивіз Київ, вул. Андрія Аболмасова, 4, м. Лівий берег
Пн-Пт: 9:00-19:00Сб: 10:00-15:00Нд: вихідний

* Дзвінки зі стаціонарних телефонів, а також мобільних операторів Київстар, Vodafone та Life, безкоштовні по всій Україні.

Бажаєте, ми Вам передзвонимо?

Європейська вилка для розетки

Європейська вилка для розетки

Назва вилки говорить сама за себе, вона призначена для європейських розеток, існує у двох варіантах: із заземленням та без нього. Діаметр контакту становить 4,8 мм, що не дозволить використовувати її у звичайних розетках, що мають діаметр вхідного отвору 4 мм. Купити європейську вилку для розетки вигідно можна в магазині Etok, адже ми пропонуємо найвигідніші моделі за співвідношенням ціни та якості. Китайська компанія GLSelt і турецька Makel, що добре зарекомендували себе, виробляють недорогу продукцію, здатну конкурувати з відомими європейськими фірмами. Навіщо платити більше? Турецький бренд Makel - один із лідерів у виробництві електрики, що працює на світовому ринку з 1977 року. Продукція відповідає всім міжнародним стандартам, надійна у використанні, популярна у Європі та країнах колишнього СНД, постачається у сорок країн світу.

Види європейських електричних виделок

Європейська вилка для розетки за цінами виробника представлена в наступних варіантах:

  1. пряма, кутова, бічна;
  2. зі зручною ручкою-вушком, що дозволяє виймати вилку з гнізда без зусиль та смикання за провід;
  3. із заземленням та без (підходять до всіх європейських розеток);
  4. із вбудованим в корпус вимикачем, що дозволяє вимикати електроживлення приладу, не витягуючи штепсель із розетки.

При пошкодженні вилки електроприладу легко замінити її на нову. Для цього існує розбірна європейська вилка для розетки. Цілісноформована (нерозбірна) вилка ремонту не підлягає. Підключити електроінструмент чи прилади у складних умовах експлуатації (будівництво, промисловість, виробництво, ремонт) допоможуть каучукові кутові вилки з вушком. Їх переваги:

  • швидке вилучення з розетки;
  • міцний електроізоляційний корпус, що забезпечує додаткову безпеку;
  • економія простору біля розетки завдяки кутовій конструкції.

На думку електриків з великим досвідом робіт, надійнішими та кращими є нерозбірні литі європейські вилки для розетки. Вони провід зі штирем з'єднаний виробничою пайкою, а цільний герметичний корпус надійно ізолює з'єднання і захищає від окислення. Недолік таких виделок - місце з'єднання дроту з корпусом, яке з часом перетирається, зношується і доводиться замінювати вилку на розбірну. Розбірна вилка хороша можливістю багаторазової заміни, але при поганому контакті провідників шнура зі штирями відбувається їхнє нагрівання, що викликає оплавлення корпусу. Щоб уникнути подібних проблем, потрібно вибирати якісну продукцію виробників електрики, що добре зарекомендували себе. Вибрати відповідний товар вам із задоволенням допоможуть наші ввічливі кваліфіковані консультанти. Скористайтеся кнопкою зворотного зв'язку або зателефонуйте за вказаним телефоном, щоб отримати вичерпні відповіді на всі питання щодо товару, його вартості та наявності на складі.


279 11.07.2018