Самовивіз Київ, вул. Андрія Аболмасова, 4, м. Лівий берег
Пн-Пт: 9:00-19:00Сб: 10:00-15:00Нд: вихідний

* Дзвінки зі стаціонарних телефонів, а також мобільних операторів Київстар, Vodafone та Life, безкоштовні по всій Україні.

Бажаєте, ми Вам передзвонимо?

Патрони під галогенові лампи

Патрон для галогенової лампи

Світильники, в яких використовують галогенні лампи, широко використовуються в усьому світі. Економні, привабливі та недорогі в обслуговуванні, вони зустрічаються у квартирах, офісах, установах і навіть на виробництві. Але для того, щоб люстра, бра або ліхтар такого типу працював надійно та ефективно, потрібен патрон для галогенової лампи високої якості. Ці мініатюрні та недорогі електротехнічні вироби відіграють ключову роль у сучасних освітлювальних приладах і до їхнього вибору потрібно підходити дуже серйозно. Невідповідність цього невеликого пристрою вимогам і нормам перешкоджає нормальному використанню електричного приладу та може призвести до передчасного виходу з ладу галогенних ламп.

Якими є патрони для галогенових ламп?

Як і у випадку з лампами розжарювання, патрон для галогенної лампи випускається в кількох виконаннях. Найбільш поширеними в Європі і у нас в країні є стандарти R 7, GU 5.3 і G 9, які широко застосовуються в люстрах, настільних лампах та інших побутових приладах. Виробники випускають такі патрони із двох типів матеріалу:

  • Пластик;
  • Кераміка.

Виготовлені із пластику лампові галогенні патрони мають дуже привабливу ціну та відмінні експлуатаційні характеристики. Корпус цих виробів надійно фіксує контактну групу та забезпечує максимальну безпеку під час експлуатації. Полімерний матеріал, що використовується виробниками, стійкий до перепадів температур, не підтримує горіння та при нагріванні не виділяє токсичних речовин. Патрон із кераміки для галогенової лампи – це максимально надійний варіант, розрахований на довгострокову інтенсивну експлуатацію. Виріб може витримувати екстремальні температури, має високу міцність та надійно фіксує контакти ламп. Керамічні патрони є найбільш популярним рішенням у всьому світі, хоча їх ціна і дещо вища, ніж пластикових.

Як купити патрони для галогенових ламп?

Інтернет-магазин електротехніки Etok пропонує великий вибір патронів ламп галогенного типу. У нас ви знайдете вироби з полімерів та кераміки від відомих у Європі та Азії виробників електричного обладнання, продукція яких має великий попит. Всі продукти, представлені в наших каталогах – це якісні патрони, виготовлені відповідно до суворих вимог надійності та безпеки. Всі товари сертифіковані та пройшли ретельний контроль нашої служби якості. Ще однією перевагою, яку високо цінують наші клієнти, є привабливі ціни та оптові знижки для постійних покупців. Компанія Etok пропонує електротехнічні вироби у будь-яких обсягах з оперативною доставкою до всіх регіонів України. У нас на складі завжди є патрони для галогенних ламп різних типів, і ми готові надіслати замовлення клієнту відразу після оформлення заявки.


357 11.07.2018