Самовивіз Київ, вул. Андрія Аболмасова, 4, м. Лівий берег
Пн-Пт: 9:00-19:00Сб: 10:00-15:00Нд: вихідний

* Дзвінки зі стаціонарних телефонів, а також мобільних операторів Київстар, Vodafone та Life, безкоштовні по всій Україні.

Бажаєте, ми Вам передзвонимо?

Керамічні патрони для ламп розжарювання

Керамічні патрони для ламп

Такі вироби, як керамічні патрони для ламп у наші дні, є дуже затребуваною продукцією. Зустріти ці пристрої можна як у побутових освітлювальних приладах, так і в обладнанні, що відповідає за освітлення на виробництві. Високий рівень безпеки, надійність та доступна ціна є основними факторами, що забезпечують високий попит на такі патрони.

Переваги керамічних патронів для ламп

Сучасні патрони для ламп з кераміки складаються з корпусу, виготовленого з міцного негорючого матеріалу, що має необмежений термін експлуатації. Кераміка не боїться високих і низьких температур, прямих сонячних променів і при цьому має досить високу міцність. Виріб не горить і завдяки особливостям матеріалу забезпечує найвищий рівень електробезпеки. Контактні частини цих патронів виготовляються з латуні або міді, які мають ідеальну електропровідність і стійкість до зовнішніх впливів. Також керамічні патрони для ламп мають такі переваги:

  • Легко ремонтуються;
  • Не викликають проблем при встановленні та демонтажі;
  • Мають доступну ціну;
  • Привабливо виглядають.

Перелічені переваги роблять цей вид патронів ідеальними для використання в різних освітлювальних приладах, тому споживачі все частіше віддають перевагу саме їм. В інтернет-магазині Etok ви завжди знайдете надійні та ефективні рішення для дому та виробництва. У нас на сайті представлені патрони з кераміки наступних типів:

  1. Наскрізного кріплення;
  2. Двоцокольна конструкція;
  3. Торцеві;
  4. Вставні.

Крім цього, ми можемо запропонувати герметичні моделі, призначені для встановлення в басейнах, лазнях та інших приміщеннях із підвищеною вологістю повітря. Також у нас ви знайдете моделі, розраховані на використання із цоколями різних стандартів.

Як купити керамічні патрони?

Наш інтернет-магазин пропонує якісні керамічні патрони для ламп різного типу та виконання від відомих на ринку електрообладнання виробників. Патрони, представлені на сайті компанії Etok – це вироби із високоякісного матеріалу, який розрахований на найінтенсивнішу експлуатацію виробу. Продукція, представлена в каталозі на нашому сайті, відповідає всім нормам та стандартам для електроустаткування такого типу, що діють у нас у країні та в Євросоюзі. Кожна одиниця продукції, що надходить на склад нашої компанії, проходить ретельну перевірку на відповідність вимогам якості та безпеки, тому ми можемо гарантувати надійність та довговічність наших товарів. Працюючи безпосередньо з виробниками набоїв, ми готові запропонувати своїм покупцям найпривабливіші ціни та цікаві програми знижок. Компанія Etok – це надійний постачальник електроустаткування, переваги роботи з яким вже оцінили сотні покупців у різних містах України. Ми пропонуємо не лише високу якість та приємні ціни, але й відмінний сервіс – ви завжди можете розраховувати на кваліфіковану консультацію при виборі керамічного патрона для ламп та найоперативнішу доставку.


168 11.07.2018