Самовивіз Київ, вул. Андрія Аболмасова, 4, м. Лівий берег
Пн-Пт: 9:00-19:00Сб: 10:00-15:00Нд: вихідний

* Дзвінки зі стаціонарних телефонів, а також мобільних операторів Київстар, Vodafone та Life, безкоштовні по всій Україні.

Бажаєте, ми Вам передзвонимо?

Патрон для енергозберігаючої лампи

Патрони для енергозберігаючих ламп

Економія електроенергії у наші дні стала нагальною для багатьох наших співгромадян. Відмінним рішенням проблеми є доступна за ціною, надійна та ефективна енергозберігаюча люмінісцентна лампа. Патрон , що використовується з цим освітлювальним приладом, відрізняється від фурнітури, що використовується з цокольними лампами, так як контактна частина енергозберігаючих пристроїв має спеціальний пристрій із двома окремими контактами.

Різновиди патронів для енергозберігаючих ламп

Сучасна енергозберігаюча лампа, патрон для якої ви можете придбати в нашому інтернет-магазині, може мати одно- або двоцокольну конструкцію. Залежно від цієї характеристики вибирають фурнітуру для монтажу. Як матеріал для патронів використовується полікарбонат, що має термостійкість стандарту Т130. Завдяки властивостям цього полімерного матеріалу, виріб здатний витримувати нагрівання до 110 градусів, зберігаючи при цьому свою форму, жорсткість та експлуатаційні якості. Для підключення одноцокольної лампи потрібен один патрон, а для того, щоб підключити двоцокольну модель – два. У тому випадку, якщо в робочій схемі є стартер, використовується один патрон зі спеціальним кріпленням для цього елемента. За способом фіксації енергозберігаючі лампи можуть мати патрони двох типів:

  • Накидні;
  • Поворотні.

Поворотний патрон користується більшою популярністю, оскільки забезпечує простий монтаж та надійну фіксацію лампи. Виробники пропонують фурнітуру як у звичайному виконанні, так і вологозахищену, що застосовується в приміщеннях, де підвищена вологість або в умовах вулиці. Контакти патронів виготовляються із високоякісних сплавів, в основі яких лежить мідь та нікель. Ці деталі мають відмінну провідність та стійки до пошкоджень та окислення. Всі деталі фурнітури, що знаходяться під напругою, захищені корпусом, що забезпечує високий рівень безпеки при експлуатації виробу. Також більшість моделей оснащені спеціальними штирьковими опорами, які виключають викривлення контактних елементів лампи і забезпечують якісний контакт з елементами, що подають струм. Патрони здатні витримувати перепади напруги, часті для наших електричних мереж і при нагріванні не виділяють токсичних речовин.

Як купити патрони для енергозберігаючих ламп?

Представлені на нашому сайті патрони для лампенергозберігаючого типу , відповідають суворим вимогам надійності та безпеки. Ми працюємо з провідними вітчизняними та зарубіжними виробниками, продукція яких має бездоганну репутацію у нас у країні та за її межами. Кожен патрон, що надходить на склад магазину, проходить ретельну перевірку на відповідність заявленим виробником параметрам та відсутність шлюбу. У нас завжди є достатня кількість продукції, щоб забезпечити постачання замовлення будь-якого обсягу. На всю продукцію наша компанія надає обов'язкову гарантію.


223 11.07.2018