Самовивіз Київ, вул. Андрія Аболмасова, 4, м. Лівий берег
Пн-Пт: 9:00-19:00Сб: 10:00-15:00Нд: вихідний

* Дзвінки зі стаціонарних телефонів, а також мобільних операторів Київстар, Vodafone та Life, безкоштовні по всій Україні.

Бажаєте, ми Вам передзвонимо?

Як підключити вилку

Як підключити вилку?

Кожен електричний прилад має шнур живлення, яким подається електрика, а також вилку, що з'єднує сам провід з розеткою. При активному застосуванні приладу та частому вставленні/вийманні вилки з розеток трапляються поломки, і виникає питання – як підключити вилку, розетку. Найчастіше на вилці згинаються штирі, оголюється або переламується провід. Це дуже небезпечне і може спровокувати поразку людини електричним струмом і навіть пожежа. Тому заміна вилки – процес неминучий та необхідний.

Види електровилок

Сьогодні практично вся побутова техніка підключається до електромережі за допомогою євровилки. Її відмінність від звичайної вилки полягає лише в наявності заземлення. Тому при її заміні вся складність полягає в тому, що потрібно підключити три жили замість двох. Якщо вилку можна розібрати, то досить відрізати пошкоджений провід, зробити зачистку його і по новій з'єднати вилки. У разі, коли вилка не розбирається, потрібно буде купити нову, яка може бути як із заземленням, так і без. Якщо ви проводите заміну вилки на якомусь потужному побутовому приладі (мікрохвильова піч, обігрівач, електрочайник, праска, тощо) то краще буде придбати електровилку із заземленням. Підключаючи вилку до простої техніки, на зразок магнітофона або кавомолки, можна зупинити свій вибір і на звичайному варіанті. Ще важливим щодо інформації про те, як змінити вилку, розетку , є визначення електричної потужності, яку здатна витримувати ця деталь. Якщо побутова техніка, до якої ви плануєте їх підключати, є високою потужністю (електричний чайник, праска, обігрівач), слід купувати елемент, розрахований на величину струму від 10 до 16 ампер. Для техніки нижчої потужності можна 6-амперні.

Заміна електровилки

Як підключити вилку, розетку , що вийшла з ладу:

  1. Зачистити провод живлення на кінцях з того боку, де знаходилася попередня вилка. Потім скрутити окремо кожен оголений кабель щільніше.
  2. Розібрати новопридбану. Як правило, це робиться біля отвору, де знаходиться сам провід. У цьому місці міститься хомут, яким закріплюється кабель. Важливо не забути наприкінці проведення роботи із заміни притиснути їм провід. Це не дозволить йому вислизнути з виделки при недбалому користуванні.
  3. З'єднати кінці кабелю з контактними майданчиками або з'єднати прямий з контактним стрижнем, що знаходиться у вилці.
  4. Затиснути провід хомутом для кріплення та зібрати.

При заміні вилки із заземленням важливо пам'ятати колір проводка, що йде на заземлення і не забути про це під час встановлення нової. Найчастіше він зеленого чи жовтого тону. Але краще впевнитись. Якщо у вас виникла потреба, підключити вилку, розетку , то придбати необхідний елемент ви можете на сайті Etok. У нашому каталозі представлений широкий вибір електротехніки, що комплектують за доступними цінами. Тут ви обов'язково підберете те, що вам потрібне.


225 11.07.2018