Самовивіз Київ, вул. Андрія Аболмасова, 4, м. Лівий берег
Пн-Пт: 9:00-19:00Сб: 10:00-15:00Нд: вихідний

* Дзвінки зі стаціонарних телефонів, а також мобільних операторів Київстар, Vodafone та Life, безкоштовні по всій Україні.

Бажаєте, ми Вам передзвонимо?

Як перевірити ТВ кабель?

Як перевірити тв кабель мультиметром?

Насамперед, слід визначитися, чому взагалі необхідно перевіряти ТВ кабель . На це є три причини. По-перше, це необхідно зробити, щоб випередити, чи необхідна йому заміна чи ще ні. По-друге, перевірку слід виконати після перепланування чи капітального ремонту, під час якого кабель відключався від телевізора, переміщався та складався у бухту. За таких переміщень внутрішня структура може пошкодитися. Нарешті, по-третє, слід перевірити кабель ТБ при переїзді в новий будинок, щоб встановити його працездатність. Тут слід зазначити, що телевізійні кабелі мають великий ресурс надійності і здатні якісно передавати ТВ-сигнал протягом довгих років. Однак є низка причин, які можуть порушити його роботу. До таких причин крім механічних пошкоджень слід віднести: підвищені температуру і вологість, а також протяги. Звичайно, ці фактори не призведуть до негайного порушення якості телевізійного сигналу, але якщо вони впливають рік у рік, то якість сигналу обов'язково погіршиться.

Процедура перевірки телевізійного кабелю

Отже, як перевірити ТВ кабель ? Ця процедура виконується так:

  1. Від'єднайте кабель від телевізора. Перевірка кабелю зазвичай здійснюється саме з того кінця, що приєднується до телеприймача. По-перше, доступ до електрощитка у під'їзді, звідки виводиться кабель у квартиру, мають лише фахівці компанії-провайдера. По-друге, часто в квартирі встановлено два і більше телевізорів, до яких проведено окремі кабелі, що беруть початок від розгалужувачів, встановлених біля входу в квартиру.
  2. Перевірка опір. Воно вимірюється в зоні між штирьовим та кільцевим контактами. Воно має бути менше 20 Ом. Якщо опір вищий, значить, виникла проблема у резистора чи підсилювача, розміщеного на сходовій клітці. Якщо напруга стрибнула в область нескінченності, то в кабелі виник розрив.
  3. Для кабелю, що має велику протяжність, що характерно для супутникового телебачення, опір слід виміряти з обох боків. Для цього необхідно відключити кабель від усіх електроприладів, а потім підключіть з боку штеккера омметр до обплетення та центрального дроту. У цей момент омметр покаже нескінченність. Потім з іншого кінця встановіть на кабель перемичку і омметр покаже опір близький до нуля.
  4. Якщо при під'єднанні перемички показ омметра залишився в районі нескінченності, значить, у кабелі стався розрив. Його можна знайти при візуальному огляді. Про місце пошкодження центральної жили або захисного екрану можуть повідомити вм'ятини чи інші деформації.

Якщо ніяких деформацій на поверхні кабелю ви не змогли виявити, це означає, що простіше і вірніше замінити пошкоджений кабель на новий. Втім, навіть якщо ви виявите місце пошкодження, слід розуміти, що телевізійний кабель не піддається простому паянню, а тому краще купити новий кабель замість пошкодженого. Тепер ви знаєте, як перевірити ТВ кабель .


201 28.05.2018