Самовивіз Київ, вул. Андрія Аболмасова, 4, м. Лівий берег
Пн-Пт: 9:00-19:00Сб: 10:00-15:00Нд: вихідний

* Дзвінки зі стаціонарних телефонів, а також мобільних операторів Київстар, Vodafone та Life, безкоштовні по всій Україні.

Бажаєте, ми Вам передзвонимо?

Як підключити ТВ-кабель?

Важко відмовитись від задоволення, лежачи на м'якому дивані, дивитися на широкоформатному екрані з відмінною кольоропередачею та контрастністю футбольний матч чи улюблений серіал. І для цього треба лише підключити до телевізора кабель. Отже, як підключити ТВ кабель ?

Трохи спільної інформації

Телевізійний кабель прокладається у квартиру з поверхового щита. Усередині квартири він розлучається на кілька кінців, які будуть потім підключені до кожного телевізора, що є в квартирі, наприклад, на кухні та у вітальні. У квартирі кабель прокладається на певній відстані від електропроводки. Незважаючи на те, що телевізійний кабель має ізоляційне обплетення, але його не вистачить для того, щоб блокувати перешкоди, які генерує змінний струм. Дозволяється підключення ТВ кабелю разом із кабелем інтернету та телевізійним проводом. Останні не створюють таких сильних перешкод, які можуть погіршити якість телевізійного сигналу. Якщо з будь-яких причин неможливо уникнути спільну прокладку телевізійного кабелю та електропроводки, тоді вам слід придбати кабель з діаметром жили більше 1 м і зі здвоєним захисним обплетенням.

Як правильно провести кабель по квартирі?

Перш ніж перейти до питання, як підключити ТВ кабель , ми спочатку розповімо, як протягнути кабель усередині квартири:

  1. Кабель простягається цільним дротом.
  2. Уникайте скручування та з'єднань, оскільки вони негативно вплинуть на якість телевізійної картинки.
  3. Перетин телевізійного кабелю з електропроводкою, якщо його неможливо уникнути, має бути облаштовано строго під 90 градусів.
  4. Для розгалуження телевізійного кабелю до кожного телевізора слід використовувати лише розгалужувачі фабричного виробництва. Тільки вони зможуть забезпечити достатню ізоляцію кабелю на відміну від саморобних розгалужувачів.
  5. Для полегшення обслуговування кабелю розгалужувачі необхідно розмістити на місці з вільним доступом.
  6. Уникайте різких згинів кабелю. Також не варто скручувати його у бухту. Все це може погіршити якість зображення.

Підключення кабелю до штекеру

Тепер перейдемо до підключення ТВ кабелю до штекеру. Найбільш популярним різновидом останнього є F -штекер. Підключення можна здійснити двома способами: із заворотом і без завороту обплетення. Перший спосіб вважається надійнішим. Кабель розрізається гостро відточеним ножем чи скальпелем. Слід акуратно розрізати зовнішнє ізолююче обплетення, не пошкодивши екран. Після цього ізоляція відгинається і також акуратно зрізається. Потім на кабель насаджується штекер. За належної акуратності цю операцію можна виконати своїми руками. У телевізійному кабелі настільки слабкий електричний струм, що він не здатний пробити природний опір людської шкіри. Тому ви можете бути абсолютно впевнені, що в процесі підключення кабелю до штекеру вас не вдарить електричний струм.


177 28.05.2018