Самовивіз Київ, вул. Андрія Аболмасова, 4, м. Лівий берег
Пн-Пт: 9:00-19:00Сб: 10:00-15:00Нд: вихідний

* Дзвінки зі стаціонарних телефонів, а також мобільних операторів Київстар, Vodafone та Life, безкоштовні по всій Україні.

Бажаєте, ми Вам передзвонимо?

Кабель канал пластиковий

Кабель канал для підлоги пластиковий

Широко використовуваний при виконанні електромонтажних робіт кабель пластиковий канал – це короб з негорючого ПВХ, сконструйований спеціально для прокладання кабельно-провідникової продукції. Для цих ключів повторити 4 рази 2 точні і 2 словоформи. Використовується цей виріб для розведення комунікацій по стінах, стелях та підлогах житлових, офісних та виробничих приміщень. У тому випадку, якщо необхідно організувати естетичне укладання провідників, але немає можливості штробити конструкції, пластиковий канал для кабелю є ідеальним за зовнішніми та експлуатаційними характеристиками.

Переваги застосування кабель каналів із пластику

Монтаж електричної проводки, а також керуючих, телевізійних та інтернет-кабелів у пластикових каналах, має цілу низку важливих переваг:

  • Кабель надійно захищений від механічних пошкоджень;
  • Завдяки застосуванню негорючого матеріалу при виготовленні продукції забезпечується пожежна безпека;
  • Кабель пластиковий канал має привабливий зовнішній вигляд;
  • При необхідності нескладно замінити розташований у коробі провідник або додати ще один, не вдаючись до складних операцій;
  • Собівартість робіт, з монтажу коробів та прокладання в них комунікацій, завжди нижча, ніж при виконанні аналогічних робіт з використанням інших матеріалів.

Також варто відзначити і те, що якісний кабель канал може бути необмежено довго і при цьому зберігати відмінний зовнішній вигляд та експлуатаційні характеристики. Обслуговування коробів з ПВХ такого типу не викликає труднощів – кришка виробу легко знімається та без проблем встановлюється на місце, без використання будь-яких пристроїв. Матеріал, з якого виготовляється канал для пластикового кабелю, добре очищається вологою тканиною з використанням звичайних побутових миючих засобів.

Як купити канал для кабелю із пластику?

Придбання каналів для кабельної продукції із ПВХ – це досить відповідальне завдання. Продукція, виготовлена з порушенням технології, яку, на жаль, нерідко можна зустріти у продажу, не лише значно ускладнює виконання монтажних робіт, а й швидко втрачає привабливий зовнішній вигляд. Клямки таких коробів можуть вийти з ладу при першому ж розтині короба, що значно знижує захисні та естетичні властивості виробу. Ми пропонуємо купити кабель канал пластиковий, виготовлений відповідно до всіх чинних норм і правил. При виробництві продукції використовується сучасні технології та матеріали найвищої якості, тому канали можуть служити довго та ефективно. Продукція, що представляється нашою компанією на ринку електротехнічних матеріалів, сертифікована та рекомендована для використання на різних об'єктах, у тому числі в дитячих навчальних закладах, лікарнях, офісах, виробничих цехах, а також приміщеннях, де зберігаються матеріально-культурні цінності.


164 28.05.2018