Самовивіз Київ, вул. Андрія Аболмасова, 4, м. Лівий берег
Пн-Пт: 9:00-19:00Сб: 10:00-15:00Нд: вихідний

* Дзвінки зі стаціонарних телефонів, а також мобільних операторів Київстар, Vodafone та Life, безкоштовні по всій Україні.

Бажаєте, ми Вам передзвонимо?

Кабельна продукція: характеристика марки СІП

Застосування оголених проводів для повітряних магістралей електропередач іде у минуле. Їх замінюють аналоги, вкриті ізоляційним шаром. Питання, де купити сип кабель виникає під час планування проведення монтажних робіт. Цей вид продукції застосовується передачі електроенергії в силових мережах. У багатьох регіонах відбувається поетапна заміна діючих магістралей.

Маркування та призначення кабелю

СІП – це джгут із проводів, що має підвищену самонесучу міцність. Застосовують його під час монтажу повітряних магістралей. Він забезпечує передачу електроенергії від носія споживачеві. Можна купити СІП кабель , де потрібно провести електроенергію від стовпа до будівель. Його прокладають до вступного щитка, далі розведення проводиться іншим ізольованим матеріалом. Даний провід складається з кількох жил, які покриті ізоляційним матеріалом, але він не має додаткового захисного шару. Термін у маркуванні «самонесучий» означає, що при монтажі СІП кабелю не потрібно трос, до якого підвішується електропровідник. У нього достатня здатність, що несе. Він не прогинається під власною вагою та стійкий до впливу поривів вітру, налипання снігу. Цей вид кабельної продукції затребуваний серед споживачів. Він відносно недорогий і багатьох цікавить, де купити кабель СІП , коли потрібно провести проводку до приватного будинку. При цьому також потрібно враховувати технічні характеристики, які визначають його сферу застосування. "Самонесучий Ізольований Провід" виготовляють з алюмінієвого сплаву. Різний ізоляційний матеріал визначає тип продукції. Кожна марка має певну конструкцію, яку визначають: діаметр жил, наявність нульового дроту та кількість струмопровідних елементів.

  1. СІП-1. Жили алюмінієві, покриті ізоляцією ПЕТ. Нульовий провід буває в оболонці або без неї, що відбивається у маркуванні.
  2. СІП-2. Аналог попереднього типу, але як ізоляція – зшитий ПЕТ. Застосовують при монтажі основних ЛЕП та відгалужень до найближчих споруд.
  3. СІП-3. Відрізняються конструкцією. Сталевий стрижень обплітають дроти із сплаву алюмінію. Як ізоляційний шар – зшитий ПЕТ.
  4. СІП-4. Без нульового дроту складається з парних жил, покритих термопластичним ПВХ.
  5. СІП-5. Аналог попереднього вигляду. Ізоляція зі зшитого ПЕТ.

Кожен вид дроту має певну температуру при нагріванні. Радіус при згинанні становить не 10 зовнішніх діаметрів джгута. Застосування СІП кабелю розраховано на ЛЕП потужністю до 35кВ.

Як придбати кабельну продукцію?

Наш Інтернет магазин надає послуги, де СІП кабель купити можна без зайвих націнок. Асортименти продукції розміщено в каталозі, де можна ознайомитися з чинною ціною. При оформленні замовлення вкажіть контактний телефон, щоб менеджер зв'язався з вами для уточнення нюансів по заявці. Ми надаємо покупцеві можливість обрати зручну форму оплати. На кожну партію товару є гнучкі знижки. Замовлення буде доставлено в найкоротший термін незалежно від регіону.


145 28.05.2018