Самовивіз Київ, вул. Андрія Аболмасова, 4, м. Лівий берег
Пн-Пт: 9:00-19:00Сб: 10:00-15:00Нд: вихідний

* Дзвінки зі стаціонарних телефонів, а також мобільних операторів Київстар, Vodafone та Life, безкоштовні по всій Україні.

Бажаєте, ми Вам передзвонимо?

Кабель канал під дерево

Кабель канал під колір дерева

Кабель каналом називають спеціальні короби, виготовлені з пластмасового або металевого полотна для монтування на архітектурній поверхні. Це порожні вироби, різноманітні за формою та розмірами. Металеві конструкції дозволяють використовувати всю гамму палітри кольорів, також виготовляти кабель канали , що імітують структуру дерева. Сучасні дизайнери дуже часто використовують різні види дерев для оздоблення інтер'єру – це надає приміщенням теплоти, затишку, колоритності.

Характеристики кабель-каналів

Кабель канал складається з кришки та основи, яку ще називають базою. У створенні цілих систем кабель канал під дерево головну роль грають аксесуари: роздільники, стики, заглушки, внутрішні кути, кути зовнішні, перехідники, розсувні кути і т.д. До важливих складових належить замок, де кришка з'єднується з базою. Від його конструкції залежить швидкість та простота установки.

Дерев'яні кабель канали бувають:

 1. Парапетні – призначаються для прокладання всіх видів телефонних, комп'ютерних, телевізійних проводів, кабелів для різних систем безпеки: пожежної, відеоспостережень та ін. на висоті до одного метра від підлоги по всій довжині стін можуть прокладатися і у вертикальному положенні.
 2. Плінтусні – можна використовувати замість звичного плінтуса у квартирах, офісних будівлях, промислових спорудах, кабель канал під дерево гармонійно вписується в інтер'єр та акуратно, естетично ховає від очей кабельні дроти. Бувають європейськими (прямокутної форми) і традиційними (косі), дозволяють встановлювати розетки, вимикачі під кольори підібраного плінтуса.
 3. Карнизні - встановлюються ближче до стелі в будь-яких будівельних спорудах, приховують всю проводку.
 4. Підлогові – надають естетичного та сучасного вигляду. Використовуються для будівництва, якщо не можна застосувати інший вид укладання кабельних систем. Має форму арки, надійно захищає проводку від випадкових механічних пошкоджень.

Особливості використання

Переваги застосування кабель каналів :

 • виключається спалах при короткому замиканні;
 • спеціальна ізоляція електричної проводки додатково забезпечує електробезпеку;
 • дроти захищені від механічної поломки;
 • стримування недозволених проникнень у силові та слаботочні дроти;
 • у період виникнення аварійної ситуації дозволяють швидко підступитися до проводки;
 • у період будівництва чи реконструкції приміщення, полегшують монтаж та демонтаж проводів, кабелів;
 • надають естетичний зовнішній вигляд, якщо укладання проходить по зовнішнім стінам;
 • володіє мобільністю та гнучкістю інсталювання.

Інтернет-магазин Etok надає широкий асортимент різноманітних коробів для монтажу різних проводів за спрямованістю застосування.


179 28.05.2018