Самовивіз Київ, вул. Андрія Аболмасова, 4, м. Лівий берег
Пн-Пт: 9:00-19:00Сб: 10:00-15:00Нд: вихідний

* Дзвінки зі стаціонарних телефонів, а також мобільних операторів Київстар, Vodafone та Life, безкоштовні по всій Україні.

Бажаєте, ми Вам передзвонимо?

Вилки для розеток

Вилки для розеток

Важливими елементами, без яких не може обійтись жоден сучасний електроприлад, є розетки та вилки. Багато фахівців рекомендують дані пристрої мати про запас у власному будинку, тому що невідомо, коли вони можуть вийти з ладу і знадобляться нові робочі елементи. На сучасному ринку є різні види вилок для розеток. У такому асортименті має орієнтуватися кожна людина, яка має справу з електрофурнітурою.

Різновиди виделок

У різних країнах світу використовується загальноприйнята класифікація різних видів виделок для розеток . Розглянемо докладніше поширені різновиди.
  1. А – американський різновид як розеток, так і виделок. Даний тип має 2 плоскі, паралельні контакти. Використовується у випадках, коли напруга у мережі вбирається у 110В.
  2. В – це роз'єм, що подібний до вилки А, але оснащений контактом заземлення круглого вигляду. Має таке ж застосування, як і А.
  3. С – європейський вид вилки для розетки. Пристрій має два контакти круглої форми, розташовані паралельно один до одного. У такому варіанті немає так званого контакту заземлення. Належить до групи поширених видів, що застосовуються у побутових умовах при напрузі мережі 220В.
  4. D - британський різновид, що має трикутну форму і оснащена трьома контактами, що мають округлу форму. Один із трьох представлених контактів має більшу товщину, ніж два інших. Використовується окремих країнах, щоб отримати максимальний показник струму в електромережі.
  5. Е – схожа на британський тип, але вона оснащена двома округлими контактами та діркою для контакту заземлення, розташованого у гнізді розетки.
  6. F – майже ідентичний вид вилці Е, але замість круглого контакту для заземлення містить у собі кілька затискачів з металу, які розташовані по різні боки від роз'єму.
  7. G – розетка британського типу з вилкою з 3-ма плоскими контактами. Цей різновид частіше випускається із запобіжником. Якщо після встановлення деталь працювати не буде, потрібно перевірити функціонування запобіжника.
  8. H – конструкція з плоскими контактами у кількості 3 штук, яка застосовується в Ізраїлі.
Поряд із таким розмаїттям виділяють й інші види вилок для розеток , які практично не використовуються на території нашої країни, але все одно, у разі потреби, їх можна купити у певних магазинах. Незважаючи на те, що сучасний ринок електротоварів є досить широким, все-таки варто віддати перевагу тим розеткам та вилкам, які вже оснащені заземленням. По суті, саме цей параметр буде повною гарантією безпеки. Не менш важливим фактором є виробник. На спеціалізованому ресурсі Etok ви зможете придбати всі розетки та вилки, виконані найкращими виробниками з урахуванням необхідних стандартів якості.


284 11.07.2018