Самовивіз Київ, вул. Андрія Аболмасова, 4, м. Лівий берег
Пн-Пт: 9:00-19:00Сб: 10:00-15:00Нд: вихідний

* Дзвінки зі стаціонарних телефонів, а також мобільних операторів Київстар, Vodafone та Life, безкоштовні по всій Україні.

Бажаєте, ми Вам передзвонимо?

Подовжувач електричний – незамінний помічник будинку та на роботі

Подовжувач електричний – незамінний помічник будинку та на роботі

Уявити наше життя без електроприладів дуже складно, адже вони оточують нас удома та на роботі. Часто виникає необхідність використовувати той чи інший пристрій не локально, а перемістивши певну відстань. У такій ситуації не обійтися без подовжувача. Не у всіх він є, але це не означає, що не настане момент його потреби. Де купити електроподовжувач ? Платформ з продажу цього електротехнічного пристрою дуже багато, але не всі вони здатні надати хороший вибір за якістю товару, його різновидами. Тому довіряйте перевіреним спеціалізованим магазинам, таким як Etok .

Правильний вибір елемента

Вибираючи подовжувач, зверніть увагу на основні його характеристики:
  • призначення (побутові чи професійні);
  • довжина шнура (якщо потрібний від 30 м – беріть із котушкою для змотування);
  • наявність або відсутність заземлення (із заземленням рекомендується брати, якщо підключення здійснюють до постійно працюючого приладу);
  • кількість розеток (при підключенні двох і більше приладів потрібно пам'ятати, що їхня загальна потужність не повинна перевищувати максимально допустиме навантаження подовжувача).
Де купити якісний електричний подовжувач, вирішуйте самі, виходячи від мети придбання. Найпопулярнішим та універсальним вважається електричний подовжувач із довжиною кабелю 50 метрів. Він відповідає стандартам електромережі та має заземлюючий контакт. Дуже просто змотується/розмотується, також легко переносимий, транспортабельний. Це дуже багатофункціональний елемент, що підходить і для домашнього використання (гараж, сад, город, будинок), і професійного (цехи, виробництво).

Рекомендації щодо використання та застосування

Важливо дотримуватися досить простих рекомендацій навіть при стандартному використанні подовжувача:
  1. якщо прилад має таку ж потужність, як і подовжувач - його обов'язково потрібно повністю розмотати;
  2. якщо плануєте використовувати всі розетки (3 і більше), купуйте подовжувач із посиленим захистом, який має подвійний шар ізоляції кабелю;
  3. якщо плануєте використовувати у роботі, краще брати з розбірним корпусом, що дозволить проводити заміну дроту з вилкою чи розеткою;
  4. наявність індикатора дозволить контролювати включення чи вимкнення приладів;
  5. якщо у вас немає необхідної освіти або досвіду роботи з електроприладами, не намагайтеся самостійно вдосконалювати або змінювати конструкцію (може призвести до пожежі, порушення ізоляції проводки, електричних травм);
  6. враховуйте пропускну здатність елемента. У магазинах, де можна придбати електричний подовжувач, зустрічаються такі види 6А, 10А, 16А, 32А.
Дотримання елементарних правил безпеки позбавить вас матеріальних втрат.
Коли ви визначитеся з вибором, де купити електричний подовжувач – це буде головне питання. Тут треба розуміти, що економити на якості не можна. Існує величезна ймовірність виникнення небезпечних моментів з пошкодженням або займанням самого пристрою та підключених приладів. Тому довіряйте перевіреним спеціалізованим магазинам, які реалізують якісну продукцію. Магазин Etok надає широкий вибір електротоварів та фурнітури, що дає можливість вибрати максимально відповідний електричний подовжувач, що відповідає всім бажаним характеристикам.

163 11.07.2018