Самовивіз Київ, вул. Андрія Аболмасова, 4, м. Лівий берег
Пн-Пт: 9:00-18:00Сб: 10:00-14:00Нд: вихідний

* Дзвінки зі стаціонарних телефонів, а також мобільних операторів Київстар, Vodafone та Life, безкоштовні по всій Україні.

Бажаєте, ми Вам передзвонимо?

Реле контролю напруги

Реле контролю напруги

Купити реле контролю напруги

Купуючи побутову техніку або електроніку, будь-яка розумна людина цікавиться якістю виробу і сподівається на безвідмовну роботу. Для того, щоб користуватися електротехнічною продукцією довго та безпечно, варто подбати про стабілізацію подачі струму.

Захист перенапруження причини проблеми та її вирішення

Прийнято вважати, що в електромережі є напруга в 220 В. Але за фактом подача струму коливається в межах від 198 до 242 В. Такі показники враховуються в сертифікованій техніці, що допомагає зберігати її від поломок у звичайному режимі. Але у випадках короткого замикання чи серйозних проблем на ЛЕП є ризик ушкодження всієї підключеної електротехніки.

Реле напруги – це пристрій захисту, що складається з електромагнітної котушки та контактів. Незважаючи на різноманітність моделей, принцип роботи їх однаковий. За наявності напруги в мережі котушка намагнічується та передає електрику на підключені прилади. Якщо з якихось причин виникають перебої з харчуванням, контакти знеструмлюються.

Слід пам'ятати, що такий пристрій здатний справлятися з коливаннями напруги в межах 10% норми. Якщо подача струму постійно йде з низькими або високими показниками, варто придбати стабілізатор.

Види та особливості обладнання

Розрізняють два типи контролерів: однофазні та трифазні. Різниця полягає в тому, що перші відключають лише частину обладнання, не позбавляючи живлення решти зон. Якщо ж у будинку стоїть реле контролю трифазної напруги, знеструмлюється все приміщення.

Щоб зробити усвідомлений вибір, варто ознайомитись із видами захисних пристроїв:

  • реле напруги – працює в комплекті із запобіжником, реагує на підвищення сили струму;
  • реле потужності - здійснює контроль споживання електрики побутовою технікою;
  • реле струму – реагує зменшення подачі електроенергії;
  • пріоритетне р.т. – захищає важливі побутові прилади від поломок;
  • багатофункціональне (2 в 1) – поєднує два попередні види, але спрацьовує лише у разі перевищення допустимих меж.

Реле контролю напруги функціонально відрізняється від звичайного запобіжника. Пристрій реагує як підвищення допустимих кордонів сили струму. У випадках, коли одночасна робота приладів досягає максимальної межі, реле відключає лише частину обладнання. Найважливіша техніка продовжить функціонувати, вимикається все зайве, що перевантажує мережу.

Додаткові критерії вибору

Щоб реле контролю напруги купити з максимальною вигодою, варто придивитися і до інших нюансів. У захисних пристроях вказано максимальну потужність. Активна, яка вимірюється у кіловатах, і повна – у кіловат-амперах. Різниця полягає в кількості електроприладів та сумарному споживанні електроенергії:

  1. тип підключення – DIN-рейка, розетка або через подовжувач за допомогою кабелю;
  2. регулювання – механічне, кнопкове, сенсорне, Wi-Fi або відсутнє зовсім;
  3. контроль фаз - обрив, чергування, асиметрія;
  4. тип контактів - замикаючий, що розмикає, перемикає;
  5. додаткові параметри – зносостійкість, термозахист, час відключення та затримки, нижній та верхній поріг спрацьовування.

Рекомендується придбати кілька однофазних реле контролю фазної напруги, на кожну ділянку окремо. Так, потужність для однокімнатної квартири – до 8 квт (25А), для великого будинку – до 17 квт (80А). Запас повинен перевищувати показники пристрою на 30%, це продовжить термін експлуатації, а також дозволить підключити додаткові прилади у майбутньому. В інтернет-магазині Etok є можливість замовити реле напруги будь-якої моделі, купити кабель та інші комплектуючі для установки.

В категорії немає товарів

Ціни на Реле контролю напруги в Київі 2024

Реле контролю напругиВартість