Самовивіз Київ, вул. Андрія Аболмасова, 4, м. Лівий берег
Пн-Пт: 9:00-19:00Сб: 10:00-15:00Нд: вихідний

* Дзвінки зі стаціонарних телефонів, а також мобільних операторів Київстар, Vodafone та Life, безкоштовні по всій Україні.

Бажаєте, ми Вам передзвонимо?

Вогнестійкі кабелі FLAME

Вогнестійкі кабелі FLAME

Купити кабель вогнестійкий з низьким димо газовиділенням

Вогнестійкий кабель FLAME – сучасний високоякісний провідник з підвищеними характеристиками безпеки. Виріб виробляється відповідно до чинного у всьому світі стандарту DIN VDE 0266 та повністю відповідає вимогам протипожежної та електричної безпеки, прийнятим у нас в країні. Кабель може мати одну або кілька струмопровідних жил, покритих спеціальною оболонкою зі зшитого полімеру, що забезпечує виробу високий рівень вогнезахисту. Як оболонка, і заповнення цього кабелю складається з суміші термопластичного типу, яка містить галогенових сполук і підтримує горіння. При пожежі кабель здатний зберігати струмопровідну здатність протягом 180 хвилин. З несучою системою межа вогнестійкості продукту не перевищує 30 хвилин.

Конструктивні особливості вогнестійкого кабелю FLAME

Для виготовлення струмопровідних жил кабелю використовується м'який мідний дріт. Виріб може бути як однодротяним (І клас), так і мати кілька жил (ІІ клас). Кожна жила ізольована кремнійорганічною гумою, а простір між ними заповнений безгалогенною сумішшю із спеціальної гуми. Зовнішня оболонка кабелю також виконується безгалогенного матеріалу термопластичної групи. У тому випадку, якщо виріб має до 5 жил включно, виробники використовують кольорове маркування провідників, а при 6 і більше жилах – провідники отримують цифрове маркування, нанесене на оболонку кожного елемента.

Кабель FLAME призначений для передачі електричної енергії по електрокабелю та підключення установок та електроприладів, що мають номінальну напругу до 1 кВ. Завдяки своїм протипожежним властивостям кабель FLAME вогнестійкий рекомендований для застосування в різних галузях промисловості, а також на об'єктах, призначених для зберігання матеріальних, культурних та історичних цінностей. Також виріб знаходить широке застосування у місцях, де зосереджено велику кількість людей: у навчальних закладах, лікарнях, кінотеатрах, музеях. Може прокладатися як у сухих та помірно вологих, так і особливо вологих приміщеннях. Кабель укладається відкритим способом, у штукатурці, у штробах підготовлених у бетонних та цегляних конструкціях. Допускається укладання кабелю FLAME на відкритому повітрі із приміщенням у труби, а також прокладання у землі.

Кабель вогнестійкий, що не розповсюджує горіння

Вогнестійкий кабель FLAME високої якості завжди є у нашому магазині кабельно-провідникової продукції. Наша компанія пропонує купити цей та багато інших видів провідників за чудовою ціною з гарантією якості від виробника. Якщо ви потребуєте кабельної продукції найвищого класу, яка відповідає всім нормам експлуатації та безпеки, що діють у країні, то представлений у нашому каталозі кабель FLAME є оптимальним варіантом вирішення проблеми. На нашому складі завжди є достатня кількість цього виробу і ми готові зробити поставку продукції в будь-яких обсягах.

Сортировка: Показать:

Код: AL02204
Новинка
Кабель для пожарной и охранной сигнализации 4х0 22 мм
Кабель для пожарной и охранной сигнализации 4х0 22 мм
В наличии
11.70 грн
Показано від 1 до 1 з 1 (всього сторінок: 1)

Ціни на Вогнестійкі кабелі FLAME в Київі 2022

Вогнестійкі кабелі FLAMEВартість
Кабель для пожарной и охранной сигнализации 4х0 22 мм 11.70 грн