Самовивіз Київ, вул. Андрія Аболмасова, 4, м. Лівий берег
Пн-Пт: 9:00-19:00Сб: 10:00-15:00Нд: вихідний

* Дзвінки зі стаціонарних телефонів, а також мобільних операторів Київстар, Vodafone та Life, безкоштовні по всій Україні.

Бажаєте, ми Вам передзвонимо?

Кабелі силові АВВГп АППВ АПВ

Кабелі силові АВВГп АППВ АПВ

Купити кабель силовий алюмінієвий АВВГп АППВ АПВ

Силовий провід АВВГП – це кабель з алюмінієвими струмопровідними жилами, призначений для прокладання у виробничих приміщеннях із сухим та вологим мікрокліматом, а також житлових будинках та на кабельних естакадах. Провідник розрахований на використання з номінальною напругою змінного струму 0,6 кВ за потужності до 1 кВт і частотою 50 Гц. Виріб широко використовується в нашій країні і є відмінним варіантом для організації підключення до мережі стаціонарних установок та монтажу освітлення.

Пристрій дроту АВВГ

Провід марки АВВГ має алюмінієві струмопровідні жили круглого перерізу, укладені в ізолюючу полівінілхлоридну оболонку. Провід АВВГП має плоску конфігурацію завдяки тому, що його жили укладені в одній площині. Провідник має також загальну ізоляцію із ПВХ пластифікату, який захищає його жили від зовнішніх факторів. Для того, щоб забезпечити комфортний монтаж дроту АВВГП, виробники маркують його жили різними кольорами:

          Нульова жила має блакитний колір;

          Жили заземлення пофарбовані в жовтий і зелений кольори або позначається цифрою "0".

Кабель з перетином 70 мм2 і більше має виключно цифрове маркування, нанесене методом друку або тиснення на полівінілхлоридну оболонку.

Кабель силовий алюмінієвий АВВГп АППВ АПВ

Електричний АВВГП провід не захищений від механічних пошкоджень, тому в тих місцях, де є ймовірність його пошкодження, необхідно виконувати прокладку в гофрорукаві або кабельному каналі. Продукт не призначений для укладання в земляні траншеї, воду, а також на застосування в складних кліматичних умовах. При одиночному способі прокладання, провід марки АВВГП не поширює горіння, тому може бути рекомендований для широкого використання в будинках громадського користування, а також дитячих та лікувальних закладів. Споживачам кабельно-провідникової продукції провід АВВГП поставляється на барабанах та в бухтах. Виробник гарантує 5 років ефективної роботи провідника за умови дотримання вимог експлуатації, зберігання та транспортування виробу. Повний термін служби дюралевих кабелів такого типу становить 30 років.

Якщо ви шукаєте, де у нас в країні купити провід АВВГП високої якості за розумною ціною, ми готові запропонувати якісну продукцію, виготовлену відомими виробниками. Представлені в нашому асортименті дроти відповідають найсуворішим вимогам якості, які діють у нашій країні та в Євросоюзі. Ми готові забезпечити постачання будь-якої партії цього товару – на складі компанії завжди є достатня кількість дроту, щоб задовольнити запити навіть великого оптового покупця. За вашим бажанням ми організуємо доставку замовлення в будь-яке місто країни, де працюють компанії, що надають транспортні послуги. Купуючи електрокабель кабель у великому обсязі, наш клієнт має право розраховувати на хорошу знижку. Наша компанія практикує індивідуальний підхід до кожного покупця, тому ви завжди можете отримати від наших менеджерів професійну консультацію щодо вибору кабельної продукції. Купуючи провід у нас, ви купуєте надійний та довговічний провідник, який ніколи вас не підведе.

В категорії немає товарів

Ціни на Кабелі силові АВВГп АППВ АПВ в Київі 2022

Кабелі силові АВВГп АППВ АПВВартість