Самовивіз Київ, вул. Андрія Аболмасова, 4, м. Лівий берег
Пн-Пт: 9:00-18:00Сб: 10:00-14:00Нд: вихідний

* Дзвінки зі стаціонарних телефонів, а також мобільних операторів Київстар, Vodafone та Life, безкоштовні по всій Україні.

Бажаєте, ми Вам передзвонимо?

Вимикач автоматичний однополюсний

Вимикач автоматичний однополюсний

Ціна на вимикачі автоматичні однополюсні

Основне призначення автоматичного вимикача - відключати струм у мережі при непередбачених навантаженнях, короткому замиканні. При включенні та відключенні певних ділянок електромережі прилад захищатиме побутову та промислову мережу. У паспорті пристрою вказується номінальне значення струму, у якому воно спрацює.

Типи автоматичних однополюсних вимикачів та принцип роботи

Принцип роботи автоматичних вимикачів визначають розчіплювачі – теплові чи електромагнітні. У сучасних пристроях поєднано ці два типи.

У першому випадку проходження надструму супроводжується нагріванням біметалічної платівки. При досягненні достатньої деформації, щоб спрацював механізм розчеплення, відбувається розмикання електроланцюжка. Після остигання платівки пристрій буде знову готовим до роботи. За такого технологічного процесу не можлива миттєва реакція через його тривалість.

У другому випадку проходження через котушку надструму супроводжується усуненням сердечника, який починає впливати на контакт, що призводить до вимкнення механізму розчеплення. Така реакція відбувається миттєво, це швидкодіючі вимикачі.

Обидва принципи дії відстежують різкі перепади напруги та значні навантаження. Вибираючи однополюсний автомат, щоб захищати обладнання від певного навантаження, купувати його варто зі значенням максимально наближеним до значення номінального струму.

Типи автоматичних пристроїв

Залежно від миттєвого розчеплення та величини номінальних струмів автоматичні однополюсні вимикачі бувають трьох класів:

  • В – відрізняються найменшою затримкою до спрацьовування, але в Україні використовуються рідко через часті перепади напруги, миттєве розчеплення відбуватиметься при струмі в мережі понад 3-5 номінальних величин;
  • С - універсальні пристрої, що використовуються в житлових будинках з миттєвим розчепленням при струмі в мережі 5-10 номіналів;
  • D – відрізняються збільшеною затримкою спрацьовування, встановлюються на промислових підприємствах для захисту морозильних камер, насосів, потужних кондиціонерів, електродвигунів, скрізь, де можливе різке короткочасне збільшення напруги в мережі при включенні обладнання, миттєве розчеплення відбувається за 10-20 номіналів струму.

Автоматичні однофазні вимикачі (1Р) призначені для електропроводки з однією фазою. При цьому немає підключення до приладу заземлення проводів і нульового або нейтралю. Застосовуються такі пристрої частіше за інші види.

Вимоги до приладів

Перед тим, як придбати однополюсний прилад, варто познайомитися з вимогами, яким він повинен відповідати:

  1. для виготовлення корпусу застосовується термостійкий пластик, що дозволить унеможливити можливе загоряння в щитку;
  2. надійний затискач проводів забезпечують контактні пластинки, щоб запобігти нагріванню в місцях контактів та утворення іскор;
  3. ДСТУ на виготовлення приладів, де вказано температурний діапазон режимів їх роботи: від -5°C до +40°C.

У деяких сучасних виробах останні показники перевершують і можуть витримувати дуже низьку температуру – до -40 °C.

Автоматичні вимикачі витримують номінальний струм, величина якого коливається від 1 до 63 А, що має відповідати силі струму в електричній мережі, яка залежить від потужності підключеного обладнання.

Компанія Etok пропонує придбати автоматичні вимикачі однополюсні, ціна пропонованих виробів нижча, ніж у конкурентів. Оптовим покупцям ми пропонуємо знижки, а проведення різноманітних акцій заощаджує кошти наших клієнтів. Купуйте у нас якісні товари за вигідними цінами!

В категорії немає товарів

Ціни на Вимикач автоматичний однополюсний в Київі 2024

Вимикач автоматичний однополюснийВартість